Znak Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej
Studia Podyplomowe

dn. 09-04-2020

W związku z Zarządzeniem Rektora nr 23/2020 z dnia 08/04/2020 zmieniającym zarządzenie nr 16/2020 Rektora PW w sprawie podjęcia w Politechnice Warszawskiej działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się korona wirusa (COVID-19) informujemy, że zajęcia prowadzone w sposób zdalny będą kontynuowane do 15 maja 2020 r.

Szanowni Państwo,
w związku z zarządzaniem Rektora podejmujemy starania aby zajęcia które zostały zaplanowane na dzień 18-19 kwietnia br. udało się przeprowadzić w sposób zdalny. Sprawdzimy formułę pracy jeszcze przed zjazdem. Postaramy się aby tuż po świętach przetestować możliwość zdalnego połączenia ze słuchaczami.

Uprzejmie prosimy o monitorowanie strony Studiów podyplomowych - Aktualności oraz o odbieranie maili z adresów podanych przy rejestracji na studia. Otrzymacie Państwo pełną instrukcję postępowania oraz plan zajęć. Wszelkie informacje zostaną podane na stronie SP oraz drogą mailową.

Mamy nadzieję, że uda się odbyć wszystkie zajęcia w sposób zdalny - tak aby mogli Państwo ukończyć studia w wcześniej zaplanowanym terminie. Podczas zajęć będzie można zadawać pytania, przewidujemy również możliwość konsultacji - po wykładzie.

Obecnie nie przewidujemy wydłużenia semestru, ale sytuacja jest dynamiczna, prosimy więc o cierpliwość i wyrozumiałość.

Na koniec życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.
Miejmy nadzieję, że sytuacja wróci do normy i spotkamy się na egzaminie, a może i na wręczeniu świadectw.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

dn. 20-03-2020

ZMIANY HARMONOGRAMU ZAJĘĆ
W związku z Zarządzeniem Rektora Politechniki Warszawskiej nr 16/2020 z dnia 11/03/2020
w sprawie podjęcia w Politechnice Warszawskiej działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19) zjazdy na Studiach Podyplomowych Wycena Nieruchomości przewidziane w dniach 21-22 marca 2020 r. oraz 4-5 kwietnia 2020 r. zostają przełożone odpowiednio na 18-19 kwietnia 2020 r. oraz 20-21 czerwca 2020 r.
Wobec powyższego:
- termin zgłoszenia propozycji tematu pracy końcowej został przedłużony do 4 kwietnia 2020 r.;

- termin złożenia pracy końcowej został przedłużony do 6 czerwca 2020 r.;
- zaliczenie prac końcowych odbędzie się 20 czerwca 2020 r.;
- egzamin po II semestrze odbędzie się 27 czerwca 2020 r.;

-------------------------------------------------

Wyniki egzaminu po I sem. WN z dn. 07.03.2020 r.

------------------------------------------------

Informacja dotycząca egzaminu zaliczającego I semestr

Egzamin (test) zaliczający I semestr Studiów Podyplomowych "Wycena nieruchomości" odbędzie się 7 marca 2020 r. (sobota) o godzinie 08:15.

Grupa I od nr. 1-80 tj. osoby, których nazwiska zaczynają się od A-R - sala 315

Grupa II od nr. 81-116 tj. osoby, których nazwiska zaczynają się od S-Ż - sala 144

Prosimy o przybycie pod wymienione sale o godzinie 08:00.
---

W dniu 12 października br. od g. 9.30 przed salą 315 będziecie Państwo mogli odebrać konspekt oraz decyzję o przyjęciu na studia podyplomowe jak również podpisać i odebrać umowę o warunkach odpłatności za studia podyplomowe w Politechnice Warszawskiej.
W celu usprawnienia podpisywania umów załączamy wzór ww. umowy, abyście mogli Państwo wcześniej się z nią zapoznać.

Wzór umowy WN 2019 (pdf, 1,30 MB)