Strona główna Zarządzanie Nieruchomościami Dla kogo studia z ZN ?

Dla kogo studia z ZN ?

Choć dzisiaj nie ma obowiązku ukończenia studiów podyplomowych, aby samodzielnie wykonywać działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami, to jednak wiele osób decyduje się je podjąć.

Wielu uczestników naszych studiów podyplomowych to osoby, które poznały już smak zarządzania nieruchomościami i chcą pogłębić wiedzę oraz zdobyć nowe umiejętności w tym zakresie. Są to między innymi pracownicy firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami,  spółdzielni mieszkaniowych, urzędów publicznych a także członkowie zarządów wspólnot mieszkaniowych.

Studia podyplomowe podejmują również osoby, dotychczas niezwiązane z zarządzaniem nieruchomościami, które chcą zdobyć nową wiedzę i umiejętności, aby później podjąć pracę w zarządzaniu nieruchomościami.

Jeżeli należycie Państwo do jednej z dwóch opisanych grup a także posiadacie wyższe wykształcenie ze stopniem magistra, inżyniera czy licencjata, zapraszamy do uczestnictwa w Studiów Podyplomowych Zarządzania Nieruchomościami, prowadzonych na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji >>>